biuro@poligra.com.pl | tel.: 32 444 66 76

Koszyk 0

 

Cennik Agencyjny formularz zgłoszeniowy

Dla firm poligraficznych, drukarnii oraz firm, które nasze produkty traktują jako towar do dalszej odsprzedaży, udostępniamy cennik agencyjny. Aby otrzymać dostęp do cennika agencyjnego należy wypełnić formularz znajdujący się po prawej stronie (lub poniżej - dla urządzeń mobilnych). Prawidłowe podanie wymienionych w formularzu danych gwarantuje rozpatrzenie wniosku maksymalnie w następnym dniu roboczym.

 

Zgłoszenie poprzez e-mail

Numer NIP firmy poligraficznej można również przesłać za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości należy zaznaczyć, iż jest to prośba o udostępnienie cennik agencyjnego. Prosimy pamiętać również o pozostałych danych kontaktowych.

 

Produkty w Cenniku Agencyjnym

Cennik Agencyjny obejmuje wszystkie produkty, które mogą zostać zamówione poprzez Sklep internetowy poligra.com.pl, oraz wszelkiego rodzaju usługi związane z realizacją zamówienia, np.: projekty graficzne, niższe ceny transportu, itp.

 Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Numer NIP:
Konto w sklepie