biuro@poligra.com.pl | tel.: 32 444 66 76

Koszyk 0

Usługi

Jesteśmy dostawcą usług w dziedzinie komunikacji graficznej. Specjalizujemy się w druku nisko i średnio - nakładowym, dzięki temu wszystkie oferowane produkty i usługi można u nas zamawiać w nakładach takich, jakie są Państwu potrzebne - nawet pojedyncze egzemplarze. Oferujemy również usługi projektowania materiałów graficznych do druku, a także tworzenia grafik rastrowych i wektorowych na potrzeby nie związane z drukiem. Proponujemy projekty niskobudżetowe (tworzone z materiałów przesłanych przez zamawiającego), oraz projekty wykonane z grafik / zdjęć pochodzących z serwisów płatnych.

 

Dlaczego My?

W jednym miejscu oferujemy Państwu bardzo szeroką ofertę produktów i usług w niskich konkurencyjnych cenach. Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców dzięki czemu za każdym razem otrzymują Państwo wysoką jakość usług, którą ciągle staramy się podnosić. Dla zamówień złożonych w naszej firmie oferujemy krótkie terminy realizacji i terminowość usług. W każdej chwili posiadają Państwo dostęp do cennika, wraz z podaniem terminu realizacji, oraz udostępniamy dokładną specyfikację produktu wraz z informacją jak przygotować projekt do druku. Udostępniamy szybkie i bezproblemowe przesyłanie plików. Dla zamówień zrealizowanych proponujemy dostawy kurierskie na dowolnie wskazany adres w Europie, a przy tym powiadamiamy o wysyłce zlecenia wraz z linkiem umożliwiającym śledzenie trasy przesyłki.

 

Realizacja zamówień online

Realizujemy zamówienia złożone za pośrednictwem sieci internetowej (zakup poprzez system zamówień lub zamówienia złożone za pośrednictwem poczty e-mail). Każde Państwa zamówienie jest profesjonalnie spakowane w celu odpowiedniego zabezpieczenia w transporcie. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłki były terminowe i trwały 1 dzień roboczy. W tym celu współpracujemy z uznanymi firmami kurierskimi. Taka polityka wysyłkowa firmy gwarantuje wysoką jakość obsługi każdego zamówienia wysyłkowego. 

Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na dane podane w zakładce "kontakt".

Zamówienia na usługi poligraficzne można składać poprzez internetowy system zamówień dostępny na stronach drukarni lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..