biuro@poligra.com.pl | tel.: 32 444 66 76

Koszyk 0

 

Dostawa

Oferujemy wysyłki kurierskie już w niskich cenach. Przesyłki dostarczane są przez uznane firmy kurierskie, takie jak: UPS, FedEx, GLS, DPD. Ceny przesyłek kształtują się następująco:

  • do 9 kg = 16,00 zł brutto (z 23% VAT)
  • do 19 kg = 18,00 zł brutto (z 23% VAT)
  • do 30 kg = 19,00 zł brutto (z 23% VAT)

Powyższe ceny prezentują najtańszą opcję cenowa w danym przedziale wagowym.

Dopuszczamy także tańsze formy wysyłek, takie jak np. Inpost Kurier, Inpost Paczkomaty, Poczta Polska oraz Paczka w RUCHu, jednak nie są to nasze podstawowe kanały wysyłkowe. Jeśli natomiast zamawiasz tańszy produkt i niskie koszty wysyłki są priorytetem to prosimy o przesłanie wiadomości przed złożeniem zamówienia. Udostępniona zostanie wtedy tańsza forma dostawy paczki.

 

Szybkie płatności

Bezpieczeństwo i wygodę płatności zapewnia tpay.comTpay.com (dawniej Transferuj.pl) oferuje szeroki wybór metod płatności pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online. Aby skorzystać z szybkich płatności Tpay.com nie trzeba zakładać konta w naszym sklepie ani na portalu www.tpay.com. Z tej formy płatności skorzystać może każdy.

Dostępne kanały płatności: przelewy elektroniczne, karty płatniczne, przelewy mobilne. Jeśli Twój bank nie występuje na liście w serwisie TPAY, należy wybrać ikonę „Przelew tradycyjny.

 

Faktura z odroczonym terminem płatności

Faktura z odroczonym terminem płatności wyłącznie dla Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej. Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Płatność za pobraniem

Ta forma płatności / wysyłki jest możliwa tylko dla stałych klientów.