Profesjonalne usługi naprawy aut – Synektune

Jesteśmy profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej. Działamy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wymagania nawet w najwyższym stopniu wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz fachową obsługę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Przystosowujemy wykonywane czynności do jego żądań oraz potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług to:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    kompletną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana oraz doświadczona kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym sprzętem, wykorzystując najświeższe zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, w jakim miejscu przystępne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Każde zlecenie realizujemy terminowo i z najwyższą starannością. Dołącz do ogromnego grona naszych zaspokojonych klientów. Z naszą ofertą możesz zaznajomić się na witrynie synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega ten proces?
W ramach naszej idealnej bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, jacy dostrzegli większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, o wiele bardziej ekonomiczną jazdę i większe oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie samochodu. Zamiarem zabiegu jest albowiem elektroniczne powiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zadbanie o bezpieczeństwo oraz przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najważniejszych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu cały jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc samochodu i moment obrotowy, jednocześnie dosadnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z kontrahentem, by sprawdzić jego preferencje w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, że nie narażamy silnika na przesadny wysiłek, jaki zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w następstwie tego upajać się sprawnie pracującym samochodem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto powinien skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z na ogół wybieranych przez naszych konsumentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność i obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, by kierowcy, jacy wybierają skonstruowany przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą oraz większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, które chcą w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w stworzonym przez nas warsztacie jest konieczna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu właściciel zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek DPF. Jest to sygnał, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z normami bezpieczeństwa. Stosujemy przetestowane metody, jakie nie wywołują pobocznych uszkodzeń pojazdu.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like