Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o dzieciach

Chcesz zagwarantować swoim maluchom rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie zadbać o ich rozwój? Stawiasz na bezpieczeństwo? Wypatrujesz miejsca, które bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji przez rozrywkę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się perfekcyjnie bawić. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę doskonale dostosowaną zarówno do wieku, jak i priorytetów własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niezmiernie starannie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie zostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, by znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje właściwe dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo w głównej mierze

Znakomicie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, ale też ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim gigantyczny nacisk położony jest na to, aby dzieci były ściśle mówiąc bezpieczne. Stawiamy jedynie na akcesoria wykonane z słusznych materiałów. Zależy nam na tym, aby wszystkie były dostosowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wypatrywać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas też jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub ewentualnie córką do naszego centrum, nie musisz w związku z tym bać się tego, iż zabawa skończy się urazem. W naszym centrum dziecko jest faktycznie bezpieczne.

Jaki jest zamysł naszej klarownej aktywności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby skonstruować przestrzeń, która będzie perfekcyjnie pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem lub też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało także pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez których nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to też pierwszorzędny sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest wymagane do zaspokojenia potrzeby kontaktu społecznego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była właściwie bezpieczna, chcesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Przybądź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *